You are here

Recent content

LlojiTitulliAutoriPërgjigjePërditësimi i fundit
Zë ditariServeri Pootle migrohet në versionin 2.0.1 laurenti07 vjet 2 months më parë
HistoriKryeministri Berisha takohet me përfaqësuesit e sektorit të ICT-së laurenti07 vjet 3 months më parë
HistoriShtëpia e Bardhë gjithmonë e më shumë opensource laurenti07 vjet 3 months më parë
HistoriLinux vlen një miliard dollarë. laurenti07 vjet 3 months më parë
Zë ditariKush është më i shpejtë? laurenti17 vjet 6 months më parë
HistoriGIMP jashtë nga Ubuntu 10.04 laurenti27 vjet 8 months më parë
Ubuntu-ico laurenti07 vjet 8 months më parë
Zë ditariAlbLinux në DRUPAL 6.14 laurenti07 vjet 8 months më parë
HistoriPërsëri në linjë! laurenti17 vjet 8 months më parë
Book pageDRUPAL 6.x laurenti07 vjet 8 months më parë
HistoriLëshohet Debian GNU/Linux 5.0 laurenti08 vjet 5 months më parë
HistoriKyqja dhe konfigurimi i telefonit të internetit GRANDSTREAM Budge Tone -100 Anonim (e pa verifikuar)08 vjet 6 months më parë
Historiispell tash korrigjon edhe gjuhën shqipe AlbLinux18 vjet 6 months më parë
HistoriSoftware Freedom Conference of Kosova (SFCK 2009) Dashamir Hoxha08 vjet 6 months më parë
Book pageInstalimi - faqja 1 AlbLinux08 vjet 6 months më parë
HistoriLiçensa falas për Crossover (Linux dhe Mac) laurenti18 vjet 7 months më parë
HistoriGëzuar Vitin e Ri! laurenti08 vjet 7 months më parë
Forum topicAlbanian Wizard | Blogu i studenteve shqiptare albanianwizard38 vjet 7 months më parë
Zë ditariSa nga ju njohin "mësuesen Karen"? laurenti08 vjet 8 months më parë
Zë ditariPa (shumë) fjalë! laurenti08 vjet 8 months më parë
Forum topicA di ndonje nga ju funksionin e cronit se manxiu jeten sokolnushaj18 vjet 8 months më parë
Forum topicmy fedora albanianwizard08 vjet 8 months më parë
Forum topicAlbLinux...defaced Administratori78 vjet 8 months më parë
HistoriEagle Mobile: aplikim për punë laurenti08 vjet 9 months më parë
Zë ditariubuntu 8.10 displayconfig probleme me ndrrimin e madhsis pas instalimit 640x400 suse18 vjet 9 months më parë

Faqet