You are here

Recent content

LlojiTitulliAutoriPërgjigjePërditësimi i fundit
HistoriShtëpia e Bardhë gjithmonë e më shumë opensource laurenti013 vjet 10 months më parë
HistoriLinux vlen një miliard dollarë. laurenti013 vjet 10 months më parë
HistoriGIMP jashtë nga Ubuntu 10.04 laurenti214 vjet 3 months më parë
Ubuntu-ico laurenti014 vjet 3 months më parë
Zë ditariAlbLinux në DRUPAL 6.14 laurenti014 vjet 3 months më parë
HistoriPërsëri në linjë! laurenti114 vjet 3 months më parë
Book pageDRUPAL 6.x laurenti014 vjet 3 months më parë
HistoriLëshohet Debian GNU/Linux 5.0 laurenti015 vjet 1 javë më parë
HistoriKyqja dhe konfigurimi i telefonit të internetit GRANDSTREAM Budge Tone -100 Anonim (e pa verifikuar)015 vjet 3 javë më parë
Historiispell tash korrigjon edhe gjuhën shqipe AlbLinux115 vjet 1 month më parë
HistoriSoftware Freedom Conference of Kosova (SFCK 2009) Dashamir Hoxha015 vjet 1 month më parë
Book pageInstalimi - faqja 1 AlbLinux015 vjet 1 month më parë
HistoriLiçensa falas për Crossover (Linux dhe Mac) laurenti115 vjet 1 month më parë
HistoriGëzuar Vitin e Ri! laurenti015 vjet 1 month më parë
Forum topicAlbanian Wizard | Blogu i studenteve shqiptare albanianwizard315 vjet 2 months më parë
Zë ditariSa nga ju njohin "mësuesen Karen"? laurenti015 vjet 2 months më parë
Zë ditariPa (shumë) fjalë! laurenti015 vjet 2 months më parë
Forum topicA di ndonje nga ju funksionin e cronit se manxiu jeten sokolnushaj115 vjet 2 months më parë
Forum topicmy fedora albanianwizard015 vjet 2 months më parë
Forum topicAlbLinux...defaced Administratori715 vjet 2 months më parë
HistoriEagle Mobile: aplikim për punë laurenti015 vjet 3 months më parë
Zë ditariubuntu 8.10 displayconfig probleme me ndrrimin e madhsis pas instalimit 640x400 suse115 vjet 3 months më parë
Zë ditariPërditësimi i sitit në Drupal 6.6 laurenti015 vjet 4 months më parë
Forum topicsq.wikipedia.org tironsi215 vjet 4 months më parë
Forum topicApache me Webmin altiX1115 vjet 4 months më parë

Faqet