You are here

Ndihme.

buizy's picture

Kush ka mundesin dhe deshiren te me japi nje ndihme...
Po kerkoj perkthimin ne shqip per Phpbb2 plus 1.5 dhe nuk mundem ta gjej as gjekundi, jam i sigurt qe ekziston se kam par nje site qe e ka i dergova adminit por nuk me ktheu as nje pergjigje...ne se dikush di dicka ose e ka par gjekundi te me dergoj nje link.

laurenti's picture

Nuk përdor phpBB por, për kuriozitet, çfarë ka që nuk shkon me suportin zyrtar shqip të phpBB2? -> http://www.phpbb.com/downloads.php#lang

[ Ky Mesazh është ndryshuar nga: laurenti më 25-08-2005 16:39 ]

buizy's picture

Te them te drejten jam fillestar ne php..
Linkun qe me dhe e kam provuar dhe u detyrova te instaloj perseri gjith formen phpbb2 plus.
Mbi te gjitha Faleminderit per interesin...
Mirpres cdo ndihme nga cdo kush...