You are here

Manual

Tim's picture

Pershendetje,Dita dites po shoh qe nuk mund te perdor linux sic dua dhe duhet te lexoj dicka. nqs dini ndonje manual per console ose si funksionon kerneli do me ndihmonte shume.Mirepres pergjigjet e juaja.