You are here

A ka dikush me më ndihmu me thy Pasworde

G_LimiT's picture

hej njerz a kishi mujt mem ndihmu diqka??

kshtu e kam te instalum redhat-in 9.0 edhe spo muj me keqyr as dvd as dvix e as spote qka jan .avi e .mpeg qfar programi duhet me instalu a qka duhet me bo a kishi mujt mem tregu ju faliminderit per mir kuptim

Forume: 
Anonim's picture

a ban me me tregu dikushe a ka munedesi me e kethye imellin nese dikushe te then ose ta ndrrone pasword edhe qyshe e gjane

epasho's picture

si jeni, mire?kom i problem me firefox, e kam sharku dhe e unzip por nuk mundem me e ekzekutu.i jap nje pkgadd -d por sma njeh komanden. kam versionin redhat 8, a po me ndihmon pak. gjithashtu kam ca problme me degju .rm files dhe file me real player, kam shkarku por prap spunon kur shkoj ne albasoul.com per muzike.faleminderit shume!endrit